Od redakcji: objęliśmy patronat medialny nad konferencją Java Developers Days. Poniżej znajduje się informacja przygotowana przez jej organizatorów.
Java Developers Day to konferencja poświęcona technologii Java, a także dobrym praktykom projektowania oraz programowania aplikacji na tą platformę. Odbędzie się 21 października 2006 w Krakowie i jest skierowana przede wszystkim do developerów tworzących innowacyjne rozwiązania przy użyciu języka programowania Java, programistów, dyrektorów informatyki, kadry informatycznej wyższego i niższego szczebla, projektantów, a także osób hobbistycznie zajmujących się tą technologią.

Dla uczestników JDD będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi dokonaniami, wymiany idei i poglądów oraz podzielenia się najnowszymi informacjami z dziedziny technologii Java. W trakcie konferencji uczestnicy, w niewielkich grupach, będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach, podczas których będą mogli zadawać dowolne pytania z zakresu prezentacji i nie tylko.
Na konferencji swój występ zapowiedziało wielu prelegentów z całego kraju. Honorowym gościem konferencji będzie Bruce Eckel, który poprowadzi prelekcję, a także będzie promował czwarte wydanie swojej książki “Thinking in Java”. W planie konferencji poza prelekcjami odbędą się również prezentacje firm uczestniczących w konferencji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach konferencji
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →