Od dnia 1 maja 2010 trwa rejestracja na VII edycję konferencji z cyklu meetBSD. W tym roku impreza odbędzie się w Krakowie w dniach 2-3 lipca 2010. Podobnie jak w latach ubiegłych swoje prelekcje poprowadzą osoby należące do oficjalnych grup tworzących systemy BSD, w tym również goście z zagranicy oraz przedstawiciele firm związanych lub współpracujących ze opensource’owym środowiskiem deweloperskim. Tegoroczną nowością i uzupełnieniem właściwej części konferencyjnej będzie możliwość uzyskania certyfikatu BSD Certification Group.

Konferencja meetBSD jest już cyklicznym spotkaniem poświęconym otwartym systemom uniksowym, głównie systemom z rodziny BSD, projektom i ludziom z nimi związanych, a także poświęconym tematyce open-source w ogólności. meetBSD w swoich założeniach ma charakter ściśle techniczny, główny nacisk kładziony jest na bardzo wysoką jakość zawartości merytorycznej. Konferencja dedykowana jest zarówno osobom zawodowo zajmującym się systemami BSD na co dzień jak również osobom chcącym dopiero rozpocząć przygodę z prawdziwie wolnym światem BSD.
Oprócz części merytorycznej, meetBSD to również świetna zabawa i towarzyskie spotkanie, na którym, jak podpowiada historia, wieczory są pełne wrażeń i atrakcji.
Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, gdyż konferencja cieszy się ogromną popularnością a ilość miejsc jest niestety ograniczona. Co roku organizatorzy zamykają wcześniej rejestrację z uwagi na brak miejsc. REJESTRACJA KOŃCZY SIĘ 15 CZERWCA 2010!
Więcej szczegółów o samej konferencji: http://www.meetBSD.org.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →