W nocy 25/26 Lutego, w Krakowie odbędzie się V edycja Nocy Linuksożerców. Unikalna w skali światowej i jedyna w Polsce konferencja odbywająca się od zmierzchu do świtu, na której w kameralnej atmosferze spotyka sie doborowe grono uczestników.

I tym razem organizatorzy zadbali o to, aby na imprezie obecni byli najlepsi specjaliści oraz osoby które mogą pochwalić się największym wkładem w szeroko pojęte działania społeczności związanej z Open Source, Linuksem i systemami BSD. Zanim pomyślisz, że też chciałbyś dostać zaproszenie, zajrzyj na stronę www.noc.linux.pl

Głównymi atrakcjami będą nocne rozmowy i dyskusje, zaawansowane prelekcje, liczne konkursy oraz przygotowane przez organizatorów zabawy. Goście raczyć się będą smakowitym poczęstunkiem i hektolitrami kawy. Całość w oprawie niekomercyjnej muzyki która wraz z blaskiem świec jest tradycyjnym tłem konferencji i stanowi o jej niepowtarzalnym klimacie.

Ta niesamowita impreza organizowana jest od 2003 roku. Tym razem sponsorami głównymi imprezy zostali: GridwiseTech, Red Bull oraz tradycyjnie Linux+ i LinuxMagazine. Wspiera Nas także Dziennik Internautów, a patronat medialny objęły serwisy 7thguard, Linux.pl oraz LinuxNews.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Organizatorzy NL.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →