Chcielibyśmy poinformować o powstaniu nowego portalu www.it.wkrakowie.org, który ma być wykorzystywany jako kanał do informowania o imprezach branżowych, warsztatach, konkursach, ofertach pracy, stażach, praktykach oraz kursach organizowanych na terenie Krakowa i okolic.

Krótko o nas
IT.WKRAKOWIE.ORG jest inicjatywą, której zadaniem jest promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej. Naszym celem jest stworzenie punktu informacyjnego dla profesjonalistów, firm oraz środowisk naukowych z Krakowa i okolic.
Inicjatywa zawiązała się na Studenckim Festiwalu Informatycznym 2005 w Krakowie. Paweł Płaszczak (Gridwise Technologies) podczas swojej prelekcji na temat systemów gridowych rzucił pomysł oraz zaproponował wsparcie ze strony jego firmy. Organizację tworzą ochotnicy, w większości studenci. Pracujemy za darmo, a niezbędne koszty na razie pokrywa firma Gridwise Technologies, której, tak jak i nam, zależy na istnieniu zorganizowanego środowiska informatycznego w naszym mieście. Póki nie uzyskamy własnej, korzystamy również z osobowości prawnej firmy. Gridwise, ani żaden inny uczestnik naszej grupy, nie czerpie żadnych dochodów z tej działalności.
Zapraszamy do przesyłania nam informacji dotyczących Technologii Informatycznych w Krakowie i okolicach. Można to zrobić mailem na adres działu edycji bądź wypełniając odpowiedzni formularz (po uprzedniej rejestracji). Osoby aktywne będą dostawały uprawnienia do bezpośredniego umieszczania informacji w serwisie.
Niedługo powstanie forum, póki co własnymi pomysłami na działalność serwisu można się podzielić pisząc na ten adres.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: IT w Krakowie.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →