Ruszył właśnie Call for Proposals na tegoroczną Jesień. Tematyka jak zwykle jest bardzo szeroka, natomiast podobnie jak na PHPCon’ie, przy układaniu agendy będą pomocne głosy oddane w sondzie internetowej na stronie konferencji.

Możecie zgłaszać propozycje zarówno związane bezpośrednio z GNU/Linuksem i Wolnym Oprogramowaniem, jak i te o tematyce nietechnicznej, dotykające aspektów prawnych, społecznościowych a także projektowania i zarządzania projektami. Szczególnymi względami cieszyć się będą wystąpienia związane z Open/Libre Office. Najciekawsze propozycje to te obejmujące tematykę trudną do znalezienia w podręcznikach czy wyszukiwarkach internetowych.
W tym roku organizatorzy postanowili wrócić do wypróbowanej w 2006 roku listy hop-bęc. Po zakończeniu Call for Proposals zostanie uruchomione głosowanie na najciekawsze propozycje. Głosować będą mogli wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu jesien.org, przy czym każda osoba będzie mogła oddać tylko jeden głos dodatni lub ujemny na każdą z propozycji, metodą znaną z serwisu Wykop.
Głosujący będą mieli do dyspozycji tytuł, abstrakt i biografię autora, więc potencjalni prelegenci powinni bardziej niż kiedykolwiek postarać się, by już samo zgłoszenie propozycji było na tyle ciekawe, by zachęcić do oddania „plusa”.
Na propozycje organizatorzy czekają do końca czerwca na tej stronie Jesieni.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →