Organizatorzy trzeciej edycji PHPCon Poland zapraszają do nadsyłania zgłoszeń prelekcji na tegoroczną edycję konferencji. Tematyka wystąpień pozostaje szeroka, taka jak dotychczas, natomiast na kształt agendy będą mieli wpływ sami uczestnicy.

Tematyka wystąpień pozostaje jak co roku otwarta. Można zgłaszać propozycje zarówno te związane bezpośrednio z PHP i pochodnymi (frameworki, projekty, itp.) jak i technologiami webowymi, współpracującymi z oprogramowaniem napisanym w PHP (również tym po stronie klienta). Organizatorzy sa otwarci także na tematykę nietechniczną, ale związaną z działalnością deweloperską, w tym aspektami prawnymi, społecznościowymi a także projektowaniem i zarządzaniem projektami. Najciekawsze propozycje to te nietuzinkowe, obejmujące tematykę trudną do znalezienia w podręcznikach czy wyszukiwarkach internetowych.
Uwaga! W tym roku zmieniają się zasady wyboru wystąpień do agendy. Na listę prelekcji większy wpływ niż dotychczas będą mieli uczestnicy.
Po zakończeniu Call for Proposals zostanie uruchomione głosowanie na najciekawsze propozycje. Głosować będą mogli wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu phpcon.pl, przy czym każda osoba będzie mogła oddać jeden głos dodatni lub ujemny na każdą z propozycji – czyli metodą znaną z serwisu Wykop.
Głosujący będą się kierowali tytułem, abstraktem i biografią autora, więc potencjalni prelegenci powinni bardziej niż kiedykolwiek postarać się, by zgłoszenie propozycji było ciekawe i zachęcało do oddania „plusa”.
Nabór potrwa do 20 czerwca br. na tej stronie.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →