Parę dni temu rozpoczął się okres nadsyłania propozycji własnych prelekcji i warsztatów na konferencję PyCon PL. Każda kolejna edycja tego wydarzenia, w całości przeznaczonego dla programistów i entuzjastów Pythona, to pewne nowości, więc i w tym roku nie mogło być inaczej.

Organizatorzy zwiększyli czas trwania konferencji o jeden dzień, co oznacza jeszcze więcej miejsca w agendzie na zgłoszenia prelekcji i warsztatów. Ponadto innym elementem tegorocznej edycji ma być jedna sesja w całości po angielsku i z ciekawymi gośćmi.
Zmianie, jak to ma być co kilka edycji, uległa również lokalizacja tegorocznego PyCona PL. Ustroń, w którym gościły dwie poprzednie edycje, ustąpił miejsca równie ciekawym okolicom Kielc. Na uczestników konferencji czeka tym razem Hotel Przedwiośnie z krytym basenem i sporą wiatą grillową, gdzie tradycyjnie odbędzie się sobotnia impreza.
Przyjmowanie zgłoszeń w ramach Call for Proposals potrwa do 2 lipca. Wtedy też ruszy rejestracja uczestników. Sama konferencja odbędzie się jak co roku jesienią, tym razem 22-25 września.
Więcej szczegółów oraz wszystkie nowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie konferencji PyCon PL 2011.

tekst nadesłał Filip Kłębczyk
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →