Zapraszamy na kolejną edycję Sesji Linuksowej! Spotykamy się 11 czerwca o godzinie 10:00 w Auli budynku A-1 Politechniki Wrocławskiej. Jak co roku, także tym razem czekają nas dwa dni wypełnione ciekawymi prelekcjami poświęconych systemom z rodziny GNU/Linux. Nowością, jaką wraz z Linux Professional Institute przygotowaliśmy specjalnie dla Was, jest egzamin certyfikacyjny LPIC! Wszystkich zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

Złotym Sponsorem tegorocznej Sesji Linuksowej jest firma Axit, która po raz kolejny współtworzy tę otwartą konferencję. Srebrnym Sponsorem jest w tym roku firma Neurosoft. Sesję wspiera także firma ArtaTech – tegoroczny Brązowy Sponsor.
8. Sesji Linuksowej patronuje Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania, która już po raz drugi doceniła nasze wysiłki w kierunku promocji FLOSS. Patronat medialny imprezy zapewnia Akademickie Radio LUZ oraz Telewizja Studencka STYK.
Organizatorem imprezy jest Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne oraz Politechnika Wrocławska.
Wszystkie szczegóły dotyczące konferencji, w tym agendę oraz informacje o tym jak dojechać na Sesję, znajdziecie na stronie www.sesjalinuksowa.net.
Przypominamy, że wstęp na konferencję jest bezpłatny. Do zobaczenia na Sesji!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →