Lutowe spotkanie SRUG odbędzie się 19 lutego 2011, o godzinie 17:00 w klubie Gramofon, w Gliwicach przy ulicy Średniej 12. Wstęp jak zwykle bezpłatny. Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie SRUGu, ułatwi nam to zorganizowanie odpowiedniej liczby miejsc.

Lista prezentacji na lutowym spotkaniu SRUG przedstawia się następująco:

  • „Redis – wprowadzenie” – prezentacja Mirosława Boruty z firmy Object Reload o bazie danych Redis. Przedstawi on m.in. zastosowanie Redisa w projektach webowych jako zamiennika zwykłej bazy SQL-owej.
  • „Rails od środka” – Piotr Sarnacki omówi „wnętrzności” frameworka Ruby on Rails. Prezentacja jest adresowana do osób, które zawsze były ciekawe co w Railsach piszczy. Drogus otworzy kod z chirurgiczną precyzją i zademonstruje jego najbardziej smakowite kąski.

Między tymi dwiema prezentacjami będzie miejsce na krótkie (pięciominutowe) lightning talks. W związku z tym gorąco zachęcamy do przygotowania własnych „miniprezentacji”. Po prezentacjach zachęcamy do pozostania na afterparty, które odbędzie się w tym samym miejscu.
Zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →