We wtorek, 16 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu wykładów BIWAK, na którym zaprezentujemy język D, kreowany na prawdziwego następce C.
Gdy chcemy stworzyć aplikację biznesową, desktopową, mobilną czy WWW, mamy do dyspozycji mnóstwo znakomitych języków programowania. Jednak rynek języków do programowania systemowego ogarnęła stagnacja – jedyne, co mamy, to wybór między niskopoziomowym C, a zawiłym C++.

Na wykładzie zostanie zaprezentowany język D, kreowany na prawdziwego następcę C, zaprojektowany przez twórcę pierwszego natywnego kompilatora C++, Waltera Brighta. Omówimy najważniejsze cechy tego języka, a także zapoznamy się z jego sytuacją po trzech latach od wydania pierwszej stabilnej wersji
Na wykład prowadzony przez Tomasza Jędrzejewskiego zapraszamy 16 listopada 2010 (wtorek) o godzinie 18:30 do sali 224 w pawilonie C-2 Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
BIWAK (Bitowy Intensywny Wysoko Atrakcyjny Kurs) to nazwa cyklu otwartych wykładów prowadzonych przez studentów, dotyczących wszystkiego ciekawego, co dzieje się w informatyce. Rozmawiamy o mniej popularnych językach programowania i narzędziach przydatnych programiście.
Więcej informacji na stronie cyklu wykładów BIWAK na naszych stronach.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →