Tylko do końca tego miesiąca potrwają zapisy na PHPCon Poland 2010 – pierwszą edycję ogólnopolskiego zlotu programistów i entuzjastów języka PHP. Impreza odbędzie się w weekend od 21 do 23 maja br. w hotelu Jodłowy Dwór w Górach Świętokrzyskich.

Czasu pozostało już naprawdę niewiele. Gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do grona uczestników, powinien zarejestrować się na stronie imprezy i wnieść opłatę do końca kwietnia. Tego dnia zapisy zostaną zamknięte, bo organizatorzy muszą odpowiednio wcześniej przekazać hotelowi kompletną listę uczestników. Czas między zakończeniem rejestracji a samym zlotem warto wykorzystać na uzgodnienia, kto z kim chce dojechać i zostać zakwaterowany. Można to uczynić na przykład za pomocą serwisu internetowego imprezy.
Posłuchać będzie można m.in. o zaawansowanych technikach użycia memcached, polskim systemie szablonów Open Power Template, aplikacjach sieciowych w Drupalu, systemie kontroli wersji GIT, SOAP w CakePHP, architekturach plug-in i innych. Lista prelekcji, opis miejsca spotkania, a także koszty i rejestracja online dostępna jest pod adresem www.phpcon.pl
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →