Poniżej zamieszczamy kolejny odcinek GNU/Hurd News, podsumowujące ostatni miesiąc pracy nad tym projektem. Zapraszamy do lektury!

Wyeliminowanie kolejnych błędów oraz przygotowania do akcji Google Summer of Code 2010.
W mijającym miesiącu hakerzy Hurda rozprawili się z wieloma błędami. Spośród wielu omówionych na liście dyskusyjnej bug-hurd wymienić można m.in:

Olaf Buddenhagen, Thomas Schwinge oraz Carl Fredrik Hammar napisali oraz wysłali aplikację Hurda na organizację mentorską w akcji Google Summer of Code 2010. Jednakże Google poprosiło większość projektów GNU o udział w GSoC pod parasolem GNU. Tak więc Hurd nie został organizacją mentorską, za to ponownie weźmie udział jako podprojekt GNU.
Studenci zainteresowani uczestnictwem w GSoC na rzecz Hurda, mogą do 9 kwietnia ubiegać się o dowolny pomysł widniejący na liście projektu (lub wnieść własny, oczywiście!) za pośrednictwem strony projektu GNU poświęconej akcji. Deweloperzy proszą o dodanie informacji, które wyszczególnili na własnym formularzu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, służą pomocą. Twórcy Hurda gorąco zapraszają do wsparcia swojego projektu w trakcie tegorocznego GSoC.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Paweł azhag Sadkowski.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →