Tylko do połowy września potrwają zapisy na Jesień Linuksową – doroczną konferencję sympatyków Wolnego Oprogramowania. Impreza odbędzie się w weekend 2 – 4 października w Górach Świętokrzyskich.

Czasu pozostało już naprawdę niewiele. Jeśli ktoś zdecyduje się na przyjazd, powinien zarejestrować się na stronie imprezy i wnieść opłatę do 13 września. Tego dnia zapisy zostaną zamknięte, bo organizatorzy muszą odpowiednio wcześniej przekazać hotelowi kompletną listę uczestników. Czas między zakończeniem rejestracji a samą imprezą warto wykorzystać na uzgodnienia, kto z kim chce dojechać i zostać zakwaterowany. Ułatwia to jak zwykle specjalny interfejs na stronie Jesieni.
Przypomnijmy: gwiazdami sezonu będą w tym roku autorzy projektu P.I.W.O. (Potężny Indeksowy Wyświetlacz Oknowy), którzy w ramach odskoczni od tematów Wolnego Oprogramowania, opowiedzą o tym, jak przejąć kontrolę nad oświetleniem w akademiku. Oprócz nich, w planach są prelekcje na temat HTML5/XHTML2, Canvas w HTML, serwera pocztowego Postfix, high-availability, OpenSSH czy projektu Apache Hadoop. Będzie można porozmawiać Michukiem, twórcą serwisu JakiLinux. Jeśli pogoda pozwoli, będzie też czas na indywidualny samochodowy wypad do ruin pałacu Krzyżtopór w Ujeździe.
Szczegóły na temat imprezy oraz zapisy on-line dostępne są w internecie pod adresem jesien.linux.org.pl
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →