W dniach 12-15 marca 2009 odbędą się kolejne, dziesiąte już Pingwinaria. Tym razem bliżej środka Polski — w Spale, tak, aby uczestnicy z północnych krańców naszego kraju mieli bliżej. Mimo nowego miejsca, udało nam się utrzymać zeszłoroczne ceny. Można sobie pooglądać nowy ośrodek — zapowiada się ciekawie, prawda?

Oprócz prelekcji i prezentacji planujemy zupełnie nowe atrakcje, na przykład zwiedzanie bunkrów i/lub wycieczkę do Gaci.
Jednocześnie, zachęcamy Cię do nadesłania zgłoszenia wystąpienia. Jak wiesz, tematyka nie musi być stricte linuksowa. Z chęcią rozpatrzymy również inne propozycje, co nie oznacza, że nie chcemy słuchać o wyższości Gentoo nad Ubuntu. Twoje wystąpienie nie musi mieć formy wygłaszanego referatu (przypominamy o rzucie dystrybucją na odległość, który odbywał się kilka lat temu w Krynicy). Terminy oraz inne ważne informacje związane z wystąpieniem umieściliśmy na stronie http://pingwinaria.linux.org.pl/cfp.
Formularz zgłoszeniowy (dotyczący uczestnictwa w roli słuchacza i prelegenta) znajduje się pod adresem http://pingwinaria.linux.org.pl/regform.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →