Niedawno ruszyły na dobre prace organizacyjne związane z szóstą edycją Jesieni Linuksowej. Od dziś rozpoczyna się przyjmowanie zgłoszeń wykładów i prezentacji, które pojawią się w agendzie tegorocznej edycji konferencji.

Impreza w tym roku odbędzie się między 26 a 28 września w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Stodoły koło Rybnika, czyli tam gdzie poprzednio. Nowością będzie możliwość wygłoszenia otwartej prelekcji w rybnickim zespole szkół wyższych (w sali Politechniki Śląskiej). Może to być — choć wcale nie musi — powtórka materiału przygotowanego na Jesień. Wykłady otwarte będą stanowiły wstęp do imprezy: organizatorzy zarezerwowali na nie piątkowy poranek i południe.
Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie swoich propozycji na adres: jesien (-a-) linux.org.pl. Należy w niej podać:

  • propozycję tematu,
  • formę (prelekcja lub warsztat),
  • orientacyjny czas trwania wystąpienia,
  • 2-3 zdania abstraktu przybliżającego uczestnikom temat,
  • informację, ile wykładów jednocześnie autor/ka może przygotować (jeśli przedstawi więcej niż jeden, do wyboru),
  • kilka słów o swoich dotychczasowych dokonaniach w dziedzinie wykładów lub warsztatów,
  • informację, czy autor jest zainteresowany/a wykładem otwartym w piątek, 26.09. na terenie Politechniki.

15 czerwca kończymy kompletowanie referatów. Propozycje zgłoszone po tym terminie nie zdążą załapać się do agendy. Około 22 czerwca damy Ci znać, jeśli zdecydujemy się na zaproponowany temat. W tym przypadku poprosimy Cię o pełny tekst wykładu w formie elektronicznej, który będzie trzeba przesłać do 31 lipca (i ten termin na pewno nie ulegnie przedłużeniu).
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →