Ruszyły prace organizacyjne związane z 5. edycją Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania. Czekamy na zgłoszenia wykładów i prezentacji, które zostaną przedstawione podczas 5. edycji Imprezy. Wszystkich, którzy zajmują się hobbistycznie lub zawodowo wolnym oprogramowaniem, a chcieliby podzielić się swoją wiedzą podczas P.I.W.O. zachęcamy do przesyłania pomysłów wystąpień na adres marcin.bazydlo [at] gmail.com. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16.05.2008, co daje wszystkim szansę zagospodarowania czasu w długi majowy weekend i przygotowania zadań na wolne w trakcie Bożego Ciała:). Przyjęcie wystąpienia na nową edycję P.I.W.O. będzie wiązało się z przesłaniem jego konspektu w formie elektronicznej na min. 1 tydzień przed Imprezą.

Tegoroczne P.I.W.O. odbędzie się w sobotę 31.05.2008 i będzie trwać 1 dzień. Podobnie jak w poprzednich latach spotkamy się w udostępnionych nam przez władze uczelni salach Politechniki Ponznańskiej.
Oprócz prelegentów poszukujemy (tradycyjnie) również sponsorów i patronów medialnych – zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy. Wszystkich sympatyków Wolnego Oprogramowania i P.I.W.O. już teraz serdecznie zapraszamy:)
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Marcin Bazydło.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →