Samodzielny Zakład Sieci Komputerowych Politechniki Łódzkiej wraz z serwisem thecamels.org zapraszają na spotkanie z Rendez Vous z Pingwinkiem, które odbędzie się w dniach 16.02 – 17.02 2008 w Łodzi. Przed przyjściem na „Rendez Vous z Pingwinkiem” prosimy o wcześniejszą rejestrację.


W sieci można wiele przeczytać na temat Linuksa oraz Open Source. Z każdym dniem alternatywne rozwiązania zdobywają coraz większą popularność. Nowe grona użytkowników chętnie sięga po wolne oprogramowanie by odkryć ten lepszy świat. Nauczanie i przybliżanie ludzi do tej alternatywy staje się coraz bardziej uzasadnione. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tą tematyką organizujemy coroczne spotkanie. Pragniemy w ten sposób zachęcić większą rzeszę ludzi do korzystania z darmowych i częstokroć lepszych rozwiązań.
Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą posłuchać czegoś o Open Source. Poruszane tematy będą zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Spotkanie odbędzie się w Samodzielnym Zakładzie Sieci Komputerowych Politechniki Łódzkiej w dniach 16.02 – 17.02.
Wykłady oraz warsztaty przygotowane są w taki sposób, aby każdy odszukał w nich coś interesującego dla siebie oraz były inspiracją do dalszej nauki i poznawania Open Source. Przed przyjściem na „Rendez Vous z Pingwinkiem” prosimy o wcześniejszą rejestrację. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji. W razie pytań prosimy o kontakt.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Kamil Porembiński.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →