Największa w tej części Europy i najlepsza techniczna konferencja w Polsce, dotycząca systemów open-source spod znaku BSD – już za miesiąc! Rejestracja na meetBSD 2007 oficjalnie rozpoczęta.
Konferencja meetBSD 2007 odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Warszawie.

meetBSD jest już cyklicznym spotkaniem poświęconym otwartym systemom uniksowym, głównie systemom z rodziny BSD, projektom i ludziom z nimi związanych, a także poświeconym tematyce open-source w ogólności. meetBSD w swoich założeniach ma charakter ściśle techniczny, główny nacisk kładziony jest na bardzo wysoką jakość zawartości merytorycznej. Konferencja dedykowana jest zarówno osobom zawodowo zajmującym się systemami BSD na codzień jak również osobom chcącym dopiero rozpocząć przygodę z prawdziwie wolnym światem BSD.
Wysoką poprzeczkę stawianą prelegentom doceniają zarówno uczestnicy, goście jak i sami organizatorzy. meetBSD z roku na rok nabiera coraz większego rozmachu, cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Organizatorzy starają się bezlitośnie wykorzystywać ten fakt, ściągając co roku coraz więcej prelegentów z zagranicy, by dać wszystkim możliwość bliższego zapoznania się z ideą, działaniem i ludźmi zamieszanymi bezpośrednio w rozwój systemów BSD.
Na dzień dzisiejszy udział swój w roli prelegentów zapowiedzieli:

 1. Brooks Davis, FreeBSD Core Team member, (USA)
 2. Christian Brueffer, FreeBSD committer, (Niemcy)
 3. Philip Paeps, FreeBSD committer, (Belgia)
 4. Matt Olander, iXsystems, (USA)
 5. Kris Kennaway, FreeBSD committer, (Australia)

Lista prelegentów z Polski:

 1. Paweł Jakub Dawidek, FreeBSD committer, (Warszawa)
 2. Dominik Hamera, Jakub Klausa (Wrocław)
 3. Adam Bartman, Rafał Grzebyk (Wrocław)
 4. Rafał Jaworowski (Kraków)
 5. Sławek Żak (Warszawa)
 6. Jan Srzednicki (Kraków)

Rzecz jasna, oprócz części merytorycznej, meetBSD słynie z niespotykanej na innych tego typu konferencjach części zwanej „social-event”. Organizatorzy zaplanowali jeszcze więcej świetnej zabawy w tym roku!
Dzięki sponsorom (Google, SUN, Pacomp, iXsystems) uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcyjnych niespodzianek, zarówno w trakcie konferencji jak i w trakcie spotkania integracyjnego.
Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, gdyż konferencja cieszy się orgomną popularnością a ilość miejsc jest niestety organiczona. Co roku organizatorzy zamykają wcześniej rejestrację z uwagi na brak miejsc.
Więcej szczegółów o samej konferencji: http://www.meetBSD.org
Na zachętę galeria zdjęć oraz migawki filmowe z zeszłorocznej edycji meetBSD.
„Tworzymy historię, nie może Cię tu zabraknąć”.
Gorąco zapraszają organizatorzy.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Tomasz Dudzisz.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →