W dniach 20-22 września 2007 odbędą się w Krakowie Targi Muzyczne i Sprzętu Oświetleniowego Music Media 3. Organizatorzy zadbali o bogaty program seminaryjny. Jedna z prezentacji poświęcona będzie wykorzystaniu Linuksa w pracy z dźwiękiem.

Warsztaty „Linux w zastosowaniach audio” poprowadzi Paweł Wolniewicz – redaktor witryny Dźwięk i muzyka w Linuksie. Odbędą się one w czwartek 20 września, o godzinie 13:00. Zaprezentowane zostaną multimedialne dystrybucje Linuksa uruchamiane z płyt CD / DVD, zagadnienia związane z systemem audio (sterowniki ALSA, serwer JACK) oraz jednoczesnym wykorzystywaniem wielu aplikacji. Uczestnicy warsztatów obejrzą także kilka najlepszych programów muzycznych dla Linuksa. Szczególny nacisk położony będzie na aspekt praktyczny. Podczas warsztatów uruchomiona zostanie jedna z multimedialnych dystrybucji Linuksa, która posłuży do zaprezentowania możliwości tego systemu, przede wszystkim dla potrzeb syntezy dźwięku.

Targi Music Media 3 odbędą się w Krakowie, przy ulicy Centralnej 41A (mapa dojazdu). Bilet upoważniający do wstępu na teren ekspozycji przez wszystkie trzy dni imprezy kosztuje 5 złotych. Wymagana jest uprzednia rejestracja!

Program seminaryjny targów Music Media 3 przewiduje łącznie aż kilkanaście prezentacji i 10 koncertów.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Paweł Wolniewicz.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →