Wszystkich miłośników komputerów informujemy, że – wzorem odbywających się od trzech lat w czasie przerwy szkolnej „Ferii z Linuksem” – Jaworznicka Grupa Użytkowników Linuksa organizuje w dniach 27 – 28 lipca br. (piątek, sobota) w Sali Teatralnej MCKiS w Jaworznie przy ul. Mickiewicza „I Wakacje z Linuksem”, czyli mini-cykl wykładów i prezentacji przybliżających system operacyjny GNU/Linux. Tak więc jeśli nieco nudisz się w czasie wakacji i/lub chciałbyś nieco poszerzyć swoje „informatyczne doświadczenie” to gorąco zapraszamy, wstęp oczywiście bezpłatny.

„I Wakacje z Linuksem” rozpoczynamy w piątek (27.07, godz.17.00) dwugodzinnym wykładem na temat rozpoznawania i konfiguracji sprzętu w systemie operacyjnym GNU/Linux. Jeśli miałeś problem z uruchomieniem karty sieciowej lub graficznej, drukarki, aparatu cyfrowego czy choćby pendriva, to wykład ten przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.
Natomiast w sobotę zapraszamy wszystkich – a w szczególności miłośników gier komputerowych – już na godzinę 9:30. To w tym dniu planowane są turnieje gier i to nie tylko na komputerze. Jedną z atrakcji będzie możliwość pogrania (m.in. w tenisa) na najnowszej konsoli Wii. W drugiej części spotkania (ok. godz. 11:30) zaprezentujemy desktopowe efekty, które mogą sprawić, że praca na komputerze stanie się jeszcze bardziej przyjemna. Jesteś pod wrażeniem możliwości graficznych systemu Microsoft Vista? Jeśli tak, to zapraszamy, nie możesz przegapić zobaczenia tego co oferuje nam linuksowy pulpit.
Serdecznie zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: JLUG.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →