Stowarzyszenie Wspierania Innowacji i Rozwoju Internetu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do aktywnej działalności w ramach Stowarzyszenia zrzeszającego osoby zainteresowane szeroko pojętą informatyką, na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2007 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, przy Al. Racławickich 26, o godzinie 15:00.

Spotkanie ma na celu przekazanie informacji o SWIRI wszystkim zainteresowanym członkostwem w tej organizacji. Na spotkaniu zostanie przedstawiona działalność Stowarzyszenia, zasady pracy oraz możliwości i korzyści płynące z członkostwa w SWIRI.
Członkostwo w Stowarzyszeniu jest świetną formą nabywania i doskonalenia swoich umiejętności, nie tylko informatycznych ale także i tych uniwersalnych (takich jak np. autoprezentacja, umiejętności marketingowe i inne). Ponadto aktywna działalność w organizacji pozarządowej stanowi atrakcyjne urozmaicenie CV. Dodatkowo SWIRI umożliwia członkom korzystanie z biblioteczki, udział w szkoleniach oraz pracę przy twórczych projektach.
SWIRI jest niedochodową organizacją mającą na celu promowanie wykorzystania informatyki i Internetu w życiu codziennym. Do zadań stowarzyszenia należy między innymi: prowadzenie witryn internetowych, udostępnianie infrastruktury technicznej, a także wspieranie twórców stron internetowych w ich działaniach. Ważną część zainteresowań Stowarzyszenia stanowi Wolne Oprogramowanie, jego rozwój, a także eksponowanie korzyści płynących z jego wykorzystania. Dotychczas członkowie stowarzyszenia zorganizowali Dzień Wolnego Oprogramowania w I Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie oraz cykl otwartych wykładów poruszających problematykę informatyczną.
Najbliższe plany Stowarzyszenia obejmują m.in. kontynuację otwartych wykładów, zorganizowanie imprezy promującej Linuksa – „LubLINUX” oraz stworzenie aplikacji internetowej do zarządzania stowarzyszeniami.
Więcej informacji o spotkaniu oraz Stowarzyszeniu znajduje się na stronie internetowej.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Jakub Laskowski.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →