Od dnia 7 listopada 2006 wszyscy miłośnicy systemów uniksowych, a w szczególności z rodziny *BSD, mają możliwość zarejestrowania się na trzecią edycję konferencji z cyklu meetBSD. W tym roku impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 25-26 listopada 2006. W tym czasie swoje prelekcje wygłoszą wybitni specjaliści – m.in. jedyni w Polsce oficjalni twórcy systemu FreeBSD, przedstawiciele firmy Home.pl, a także zaproszeni goście z zagranicy.

Konferencja meetBSD 2006 to możliwość uzyskania najświeższych informacji dot. różnych środowisk uniksowych, poznania najnowszych, wykorzystywanych technologii, spotkania osób oraz firm, które na co dzień pracują z w/w systemami, a także jest to miejsce wymiany poglądów, spostrzeżeń, rozwiązywania problemów i niejasności technicznych.
Dotychczasowe edycje (2004, 2005) zawsze spotykały się z ogromnym zainteresowaniem oraz bardzo pozytywną opinią uczestników. Wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz niezapomniana atmosfera czynią meetBSD jedną z najbardziej poważanych konferencji na temat systemów uniksowych w Polsce. meetBSD to również świetna zabawa i towarzyskie spotkanie, na którym, jak podpowiada historia, wieczory są pełne wrażeń i atrakcji. W tym roku organizatorzy przewidzieli „obowiązkowe” spotkanie integracyjne, na którym nie zabraknie dobrej muzyki, atrakcji w postaci konkursów oraz przygotowanych niespodzianek.
Sponsorem głównym konferencji jest firma Home.pl, największy w Polsce dostawca usług hostingowych.
Więcej informacji jak również formularz rejestracji znajdą Państwo na stronie konferencji.
Serdecznie wszystkich zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →