Za oknami deszczem jesień się zaczyna. Złotawa, krucha i miła. A to oznacza, że będzie więcej okazji do poświęcania czasu komputerom, informatyce i Wolnemu Oprogramowaniu. Czas więc przypomnieć o …

… listach dyskusyjnych prowadzonych przez PLUG:

  • PLUG – lista poświęcona dyskusjom osób zaangażowanych w działania promujące Linuksa i Wolne Oprogramowanie. Prowadzone są tam dyskusje robocze. Zapraszamy tu osoby chcące działać na rzecz Wolnego Oprogramowania.
  • PLUG-info– spokojna i mało ruchliwa lista, która służy nie tyle dyskusjom, co po prostu informowaniu o tym, co robi PLUG, jego oddziały oraz organizacje pokrewne. Tutaj zapisać się powinien każdy, kto chce otrzymywać informacje o organizowanych w Polsce działaniach. Tutaj też powinny być nadsyłane informacje od osób, które takie działania prowadzą.
  • PLUG-members – lista przeznaczona do prowadzenia dyskusji i kontaktów z oficjalnymi członkami PLUG-u. Służy do omawiania wewnętrznych spraw stowarzyszenia.

… oraz przez Alraunę (WO w szkole):

  • Alrauna – lista przeznaczona dla osób używających Wolnego Oprogramowania w warunkach szkolnych. Można się tutaj wymieniać doświadczeniami oraz prosić o pomoc bardziej zaawansowanych użytkowników.
  • Alrauna-devel – lista przeznaczona dla osób chcących pracować nad celami projektu, czyli nad promocją Wolnego Oprogramowania w szkołach.

… a także RWO:

Zapraszamy wszystkich do udziału w listach i do prac na rzecz Wolnego Oprogramowania.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: tristan.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →