Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w najbliższy poniedziałek, 17 lipca br., na stronach Jesieni Linuksowej '2006 rozpocznie się wielkie głosowanie na agendę imprezy!

Tegoroczna edycja Jesieni ma być pod każdym względem wyjątkowa. Po raz pierwszy odbywa się w Kotlinie Kłodzkiej, a nie – jak dotychczas – w Ustroniu. Również po raz pierwszy, każdy odwiedzający strony jesienne będzie miał aktywny wpływ na to, które wystąpienia pojawią się w tegorocznej edycji imprezy.
Jest w czym wybierać – zgromadzono prawie trzydzieści propozycji, z czego maksymalnie dziewięć ma szansę pojawić się w agendzie. Spektrum tematyczne jest naprawdę rozległe, każdy znajdzie tu coś dla siebie: są sieci, serwery, jest development, shell, web i bezpieczeństwo. Głosowanie zakończy się w niedzielę, 23 lipca br., w godzinach wieczornych.
Organizatorzy nie ukrywają, że nowe pomysły mają zerwać z monotonią wcześniejszych edycji i zachęcić do uczestnictwa niezdecydowanych. Koszt uczestnictwa w imprezie nie odbiegnie od dotychczasowego, co nadal plasuje imprezę wśród najtańszych tego typu przedsięwzięć w kraju. Dodatkowo, do końca lipca br. obowiązuje promocja first-minute 😉 Zapraszamy do głosowania i rejestracji. Szczegóły na stronach Jesieni.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →