Zachęceni sukcesem kwietniowej konferencji FreeCON 2006 wrocławscy organizatorzy: Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych wraz ze stowarzyszeniem AASOC przy Politechnice Wrocławskiej pracują nad kolejnym wydarzeniem.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konferencji SecureCON 2006 poświęconej aspektom bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, która odbędzie się w dniach 21-22 października bieżącego roku w auli Politechniki Wrocławskiej. Jeszcze do 30 lipca potrwa ustalanie listy prelegentów i tematów wystąpień. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konferencji o nadsyłanie abstraktów proponowanych wystąpień na adres securecon@securecon.pl.

Ruszyła również rejestracja uczestników, która potrwa do 22 września. Wszystkich zainteresowanych szczegółami konferencji zapraszamy na stronę dostępną pod adresem: http://www.securecon.pl, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące prelegentów, tematów prelekcji, oraz znaduje się formularz rejestracyjny.
Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby SecureCON 2006 był wydarzerzeniem przygotowanym na najwyższym poziomie pod każdym względem. Każdy tu znajdzie coś interesującego dla siebie.
Do zobaczenia we Wrocławiu w październiku!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Piotr Kościański.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →