Wyklady.net we współpracy z uw-team.org, ogłaszają rozpoczęcie nowego sezonu darmowych wykładów internetowych, prowadzonych za pośrednictwem sieci PolNet (serwer irc.ircnet.pl).
W tym roku wykłady będą transmitowane na żywo również poprzez stronę WWW tak, aby każdy zainteresowany mógł w nich wygodnie uczestniczyć.

Mimo tego udogodnienia, radzimy zaopatrzyć się w klienta IRC i brać udział w wykładach bezpośrednio, co umożliwi zadawanie pytań w czasie ich trwania.
Jak na razie wiadomo, że dwa pierwsze tematy poruszane na wykładach będą dotyczyły języka C (kontynuacja tematu z poprzedniego roku) oraz różnorodnych metod kompresji stosowanych w informatyce (wyjaśnione na przykładach w C++). Oba wykłady będą prowadzone przez Gynvaela Coldwinda, znanego w świecie undergroundowym programistę.
Lista wykładów naturalnie cały czas jest otwarta i czeka na zapisy nowych prowadzących. W ubiegłym roku wykłady poruszały tematykę: C, C++, WinApi, delphi, assemblera, perla i wielu innych.
Mamy nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie chętnych do prowadzenia wykładów, jak i ludzi którzy chcieliby ich wysłuchać.
Informacje podstawowe:

  • Miejsce: #wyklady (irc.ircnet.pl)
  • Czas: start w poniedziałek 03.07.2006, a następnie wg. harmonogramu na stronie www

Propozycje nowych tematów można zgłaszać na forum projektu, dostępnym pod adresem forum.wyklady.net
Zapraszamy na oficjalną stronę projektu, www.wyklady.net
Archiwalny news dodany przez użytkownika: imlmpe.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →