11 marca na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu odbędzie się Konferencja PLD Linux Day. PLD to największa polska dystrybucja Linuksa. Cieszy się uznaniem wśród administratorów i zaawansowanych użytkowników systemu. Od godziny 10 do 18 będzie można wysłuchać 11 wykładów dotyczących Linuksa PLD, ale nie tylko.

Tematyka Konferencji jest dość szeroka. Będzie można posłuchać wykładów o klastrach na Linuksie i programowaniu rozproszonym, aspektach prawnych związanych z Linuksem, programowaniu mikrokontrolerów AVR, emulacji pod Linuksem, oraz o specyfice pracy dewelopera dystrybucji Linuksa. Prelegentami są pracownicy naukowi UAM, twórcy dystrybucji PLD oraz osoby związane z Linuksem i wolnym oprogramowaniem.

PLD Linux Day to idealna okazja zarówno by rozpocząć swoją przygodę z Linuksem, jak i dowiedzieć się czegoś więcej ze ściśle określonej dziedziny która nas interesuje. PLD Linux Day to szansa na poznanie ludzi, którzy na codzień tworzą systemy, których używamy w domu, pracy i szkole.

Wstęp na Konferencję jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest rejestracja elektroniczna uczestników. Rejestracja, pełen spis tematów, informacja o naszych prelegentach oraz dokładny harmonogram dnia jest dostępny na stronie konferencji. Serdecznie zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: organizatorzy.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →