Rozpoczął się nowy rok, a razem z nim ruszyły prace organizacyjne związane z 3. edycją Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania. Listem tym chcemy oficjalnie ogłosić rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń wykładów i prezentacji, które zostaną przedstawione podczas 3. edycji Imprezy.
Jeśli więc chciałabyś/chciałbyś przedstawić jakiś interesujący temat związany z Wolnym Oprogramowaniem lub znasz kogoś, kto zdecydowanie powinien się swoją wiedzą w tym zakresie podzielić – nie wahaj się i napisz swoją propozycję wraz z krótkim opisem na ten adres.

Impreza odbędzie się około połowy kwietnia (dokładny termin nie jest jeszcze ustalony) i tradycyjnie będzie trwała 2 dni. W związku ze staraniami o dalsze podniesienie poziomu Impezy, zgłoszenie prezentacji lub wykładu na nową edycję będzie objęte pewnymi ograniczeniami, m.in. obowiązkiem przesłania konspektu wykładu w formie elektronicznej na min. 2 tygodnie przed Imprezą. Więcej szczegółów pojawi się na naszej stronie www oraz zostanie przesłane mailowo do zainteresowanych osób. Przyjmowanie zgłoszeń zostanie zakończone w połowie lutego.
Oprócz prelegentów poszukujemy oczywiście również sponsorów – zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy, a wszystkich sympatyków Wolnego Oprogramowania i P.I.W.O. już teraz serdecznie zapraszamy:)
W imieniu organizatorów P.I.W.O.,
Łukasz Piątkowski
Archiwalny news dodany przez użytkownika: carstein.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →