Dzisiaj o godz. 20.00 zrealizowany zostanie program Forum – wydanie interaktywne. Program tradycyjnie nadawany jest na antenie TVP, ale tym razem bedzie on dostępny wyłącznie w internecie na stronach telewizji interaktywnej. Program realizowany jest przy współpracy z ISOC Polska. Tematem programu są: internet, nowe technologie i telewizja interaktywna. Uczestniczyć w nim bedzie ośmiu przedstawicieli partii.

I część programu (1h) będzie prowadzona przez p. Dorotę Gawryluk. II część będzie polegała na zadawaniu pytań (na czacie i na forum) do polityków, które przekazywać bedzie prowadząca, a politycy będą odpowiadali na wizji. Program będzie zarchiwizowany i dostępny także po dzisiejszej emisji. Wszyscy mają możliwość zadać pytania politykom. Pytania można zadawać już teraz na forum dyskusyjnym. Czat dostępny będzie także podczas trwania programu. Program jest emitowany na żywo. Zapraszamy serdecznie!

Jednocześnie informujemy, że ISOC-RWO przygotował dla wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych zestaw pytań dotyczących stosunku do internetu, wolnego oprogramowania, patentów itp. Odpowiedzi poszczególnych komitetów zostaną zebrane w całość i opublikowane jeszcze przez wyborami.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: ISOC-RWO.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →