17 września ISOC Polska wraz z Ministerstwem Nauki i Informatyzacji organizuje konferencję "Wolne Oprogramowanie w administracji publicznej". Miejsce: Warszawa, hotel Radisson SAS, ul. Grzybowska 24, początek godz. 9:00, zakończenie o godz. 16:00.

Wstępny program konferencji znajduje się na stronie ISOC-u.

Udział w konferencji jest nieodpłatny! Zapraszamy do wzięcia udziału osoby zainteresowane tematem z racji piastowanych stanowisk w administracji publicznej, ale także tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej o praktycznym zastosowaniu Wolnego Oprogramowania oraz o wysokiej jakości rozwiązań informatycznych tego typu stosowanych na całym świecie.

Wolne Oprogramowanie to programy rozprowadzane na licencjach zezwalających na nieodpłatne kopiowanie i modyfikowanie, a także rozpowszechnianie poprawek. Dzięki szybkiemu usuwaniu błędów i uzupełnianiu, jest najbezpieczniejszym – a jednocześnie najtańszym sposobem na informatyzację dowolnego urzędu. Te zalety spowodowały, że kolejne państwa i miasta – nie tylko europejskie – przeprowadzają migrację swoich urzędów na rozwiązania tego typu.

ZAPRASZAMY do rejestracji przez wysłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres sylwia[na]isoc.org.pl

Organizatorzy zapewniają pakiet materiałów konferencyjnych z wystąpieniami w postaci krążka, a także 'próbki’ oprogramowania dostarczone przez sponsorów i producentów OSS.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →