Już niedługo rozpocznie się od dawna oczekiwany, niezwykle interesujący pokaz najnowocześniejszych technologii informatycznych współpracujących z systemem operacyjnym Linux. Podczas tegorocznych Dni Linuksa, które odbędą się w niemieckim Karlsruhe, ukaże się nowe wydanie raportu ISIS Linux opracowanego przez monachijską spółkę Nomina.

Obecna edycja raportu, która nosi numer 1-2005, dostarcza mnóstwo aktualnych informacji nt. linuksowego oprogramowania przeznaczonego dla zastosowań profesjonalnych w małych i średnich przedsiębiorstwach, dużych zakładach pracy oraz w urzędach. W niniejszym wydaniu wymienionych zostało ponad 2300 kompleksowych rozwiązań. Jest to o 16% więcej w porównaniu z analogiczną publikacją 1-2004 z ubiegłego roku. Wszystkie programy zostały usystematyzowane i pogrupowane w zależności od obszaru zastosowania oraz branży.
Nomina GmbH jest sponsorem medialnym tegorocznych targów, które będzie można zwiedzać w dniach 22 – 25 czerwca br. Odwiedzający otrzymają aktualny raport ISIS Linux będący użytecznym leksykonem zawierającym przegląd rynku linuksowego oprogramowania, pełnym sprawozdań opisujących obowiązujące trendy, a także licznych raportów z zakończonych sukcesem migracji do Linuksa.
Wśród ww. tekstów znajdują się m.in. artykuły firm: 100 DAYS – ,,Platforma dystrybucyjna i marketingowa dla aptek”, ABAS – ,,Binder + Co stawia na ERP”, AB-DATA – ,,Zarządzanie bez Windowsa”, CONET – ,,Migracja Urzędu Mierniczego i Katastralnego”, IBM Deutschland – ,,Spedycja Wilhelm Diehl przewozi z pomocą aplikacji linuksowych„, Software AG – ,,Baza danych z wynikami badań Kliniki Uniwersyteckiej we Freiburgu migruje do Linuksa”.
Nomina GmbH udostępnia treść raportu ISIS Linux także na swoich stronach w Internecie. Ponadto znaleźć tam można dodatkowe wiadomości, publikacje, odczyty oraz uzyskać dostęp do stale aktualizowanej bazy danych ISIS Linux.
Nowy raport spółki Nomina można również zamówić, począwszy od 21 czerwca 2005 r., w cenie 9.95 euro plus koszty przesyłki, poprzez Internet w siedzibie spółki.
Źródła:
www.isis-linux.de
pro-linux
Archiwalny news dodany przez użytkownika: wojtek_germ.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →