Już wkrótce, w dniach 7-8 czerwca, w podwarszawskiej Jachrance odbędzie się konferencja Linux Techshare, której jesteśmy patronem. W tym roku w logo konferencji pojawiłą się czerwona litera „N” – znak, że podczas konferencji będzie można poznać również rozwiązania oferowane przez najaktywniejszego w ostatnim czasie gracza na rynku linuksowym, firmę Novell. Zainteresowanych zapewnie ucieszy wiadomość, że organizatorzy zapewnili naszym czytelnikom zniżkę w opłacie konferencyjnej (po obniżeniu ceny jest to koszt 690 zł netto).

Poniżej zamieszczamy informację, którą otrzymaliśmy od organizatorów konferencji:

Zapraszamy na największe w Polsce spotkanie o profesjonalnych rozwiązaniach linuksowych - Linux TechShare 2005.

Cztery równoległe ścieżki, w tym dwie w formie laboratoriów prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów z firm szkoleniowych - Altkom Akademia i Centrum Technik Sieciowych.

Wśród tematów omawianych na konferencji będą m.in.: zastosowanie Linuksa w centrum przetwarzania danych, budowa rozwiązań o wysokiej dostępności, Linux w środowisku terminalowym, zarządzanie Linuksem w sieci, migracja korporacyjnych desktopów do Linuksa, linuksowe serwery pocztowe i pracy grupowej.

Atrakcją tegorocznej edycji będzie m.in. Narodowy Test Znajomości Linuksa, organizowany wspólnie z centrum szkoleniowym Altkom Akademia. Wszyscy finaliści otrzymają bezpłatne vouchery na egzamin prowadzący do uzyskania światowego tytułu CLP (Certified Linux Professional). Wszystkim uczestnikom TechShare zostanie przekazana nowość wydawnicza - polska edycja podręcznika Novell Certified Linux Professional Study Guide, obejmująca zagadnienia podstawowej i zaawansowanej konfiguracji SUSE LINUX i przygotowującą do zdania egzaminu na CLP.

Dodatkowe informacje / zgłoszenie udziału: http://konferencje.software.com.pl/lt2005
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →