Po sezonowym okresie stagnacji związanej z pracami nad nową wersją dystrybucji, Aurox Core Team ostro ruszył do przodu. Na serwerach lustrzanych pojawiły się testowe obrazy mającej ukazać się w lipcu wersji 10.3. W przeciągu kilkunastu najbliższych dni na mirrorach znajdą się także testowe obrazy planowanej na jesień wersji 11.0. Przyśpieszenie prac nie oznacza jednak gorączkowego włączania do dystrybucji najnowszych wersji pakietów.

Nacisk jest kładziony na bezproblemową obsługę podłączanego do komputera sprzętu takiego jak np. bezprzewodowe karty sieciowe i modemy Neostrady. Programiści Auroksa przygotowali nową wersję panelu konfiguracyjnego „Aurox Control Center” oraz prostą graficzną aplikację umożliwiającą konfigurację kart sieciowych działających na sterownikach dla systemu Windows.

Na stronach internetowych Auroksa czytamy o uruchomieniu kanałów RSS informujących o nowościach związanych z tą dystrybucją oraz propozycjami rozwiązań najczęściej pojawiających się problemów. W przeciągu kilku tygodni zostanie także reaktywowany klub Auroksa.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Michal Niwicki.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →