Kiedy 7thGuard powstawał ponad cztery lata temu, tworzony był na laptopie z Pentium 266, a podgląd strony zapewniał mi SGI z Netscape 3.02 na pokładzie. Czasy się zmieniają, w tej chwili na wyciągnięcie stopy mam (niestety) reset na komputerze z blisko dwudziestokrotnie szybszym procesorem, a i w sklepach trudno dostać coś słabszego niż kilkugigahercowe Pentium. Również nikt już nie używa przeglądarek tekstowych – a prawdziwą jakość strony internetowej potrafi przekazać wyłącznie nowa technologia.

Dlatego grono twórców i redaktorów 7thGuarda, w czwartą rocznicę powstania serwisu, jednogłośnie postanowiło porzucić przestarzały dziś standard HTML i przestawić serwis na najnowocześniejszą technologię Flash. Od dziś zapraszamy do oglądania nas z włączonymi głośnikami i dużym, kolorowym monitorem, co da Wam niezapomniane wrażenia – nie tylko merytoryczne, jak to było dotychczas, ale również wizualne. Jak widać, serwis jest jeszcze dopieszczany, ale już za kilka dni… Skończmy z przestarzałym wizerunkiem 7thGuarda! Niech żyje nowoczesność!

Za pomoc przy tworzeniu nowego wizerunku 7thGuarda dziękuję CorfiXowi oraz Angusowi – jeśli ktoś z was potrzebuje specjalistów od Flasha, służymy namiarami.

Aktualizacja: Wersja Flash dostępna jest pod adresem 7thguard.net/index_flash.php. Cieszymy się, że spotkała się z tak przychylnym przyjęciem – w przeciwieństwie do jednego z poprzednich prima-aprilisów, kiedy napisałem o przestawieniu 7thGuarda na platformę Windows, nie dostałem listów i smsów z pogróżkami 🙂
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →