Stowarzyszenie „Ponad Sektorami” i Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne (www.linuxacademy.wroc.pl) zapraszają wrocławskie organizacje pozarządowe na seminarium pt. „Bądź legalny!” promujące Wolne Oprogramowanie, które odbędzie się 11 września we Wrocławiu.

Seminarium skierowane jest do członków organizacji pozarządowych, które chciałyby zastąpić drogie, komercyjne programy komputerowe ich darmowymi i legalnymi odpowiednikami. Zapraszamy również inne osoby zainteresowane Wolnym Oprogramowaniem, które chcą bliżej zapoznać się z jego praktycznymi aspektami.
Jeśli możesz nam pomóc w organizacji seminarium poprzez wygłoszenie referatu lub przygotowanie materiałów promocyjnych (CD, plakaty, ulotki, przewodniki) skontaktuj się z nami pod adres badzlegalny@interia.pl.
Tematyka:
Seminarium poświęcone będzie sposobom wykorzystania Wolnego Oprogramowania w organizacjach pozarządowych i płynących z niego korzyściach. Omówione zostaną:
– pojęcie Wolnego Oprogramowania i jego twórcy,
– użytkownicy Wolnego Oprogramowania w Polsce i na świecie,
– darmowy system operacyjny Linux,
– przykładowe wdrożenia w organizacjach pozarządowych.
Czas i miejsce:
Seminarium rozpocznie się 11 września 2004 r. (sobota) o godzinie 11:00 w gmachu głównym Politechniki Wrocławskiej (budynek A-1, sala 136), ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27.
Udział w seminarium jest bezpłatny!
Dodatkowych informacji udziela Bartosz Teleńczuk telefonicznie (0 504 753 384) lub poprzez pocztę elektroniczną (badzlegalny@interia.pl). Proszę również zgłaszać chęć udziału w seminarium, aby umożliwić nam przygotowanie odpowiedniej ilości materiałów.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Bartosz Teleńczuk.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →