29 maja o godzinie 16:00 w Auli D Politechniki Śląskiej, Piotr Strzyżewski przedstawi sposoby uczynienia Binda, najpopularniejszego serwera nazw domenowych (DNS), bezpieczniejszym.

„Ogólnie wykład będzie traktował w sposób mniej lub bardziej szczegółowy o tym, co możemy włączyć/wyłączyć w Bindzie, by był odrobinę bardziej bezpieczny, jakie są tego konsekwencje, o czym trzeba pamiętać i jakie sa ogólne idee tworzenia bezpiecznej architektury serwerow DNS.” mówi Piotr, który po roku od pierwszego wykładu o DNS-ie dla początkujących zgodził się rozwinąć tematykę.
Informacje logistyczne: Wspomniana Aula mieści się w budynku Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki przy ulicy Akademickiej 16. Jest to wysoki budynek z napisem Politechnika Śląska.
Uwaga! Ponieważ jest to ostatnia prelekcja w tym roku akademickim, po niej odbędzie się także spotkanie slugowiczów przy GNU/Browarku Bezlicencyjnym ;). Wszystkich sympatyków naszych działań zapraszamy do kontaktu i zapisywanie się na spotkanie. O ile wstęp na wykład jest wolny, o tyle miejsca na spotkaniu limitowane rozmiarem salki GNU/Browarkowej.
Więcej informacji o SLUG-u i okolicach udziela SLUG i okolice 🙂 http://silesia.linux.org.pl/
Archiwalny news dodany przez użytkownika: tristan.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →