Wielkimi krokami (chociaż jeszcze wiosna) zbliża się Jesień Linuksowa. W tym roku zapraszamy na piękny październikowy weekend (8,9,10 dzień tego cudownego miesiąca), do Ustronia. Cena imprezy będzie zbliżona do ubiegłorocznej (czyt. +-120 złotych). Zapisy ruszą z chwilą ogłoszenia oficjalnej agendy, czyli w połowie maja. Na tym kończymy donos i rozpoczynamy polowanie na prelegentów. Zależy nam na tym, żeby nasze spotkanie nie polegało jedynie na sączeniu złotego napoju, ale merytorycznie stało na wysokim poziomie.

Jeżeli chciał(a)byś sprawdzić się – podzielić się wiedzą wygłaszając referat, prowadząc dyskusję czy organizując spotkanie uczestników swojego projektu – prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji/dyskusji oraz krótkiej notki o sobie.
Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie na przykład plan prelekcji) oraz powinno zawierać co najmniej trzy zdania i nie przekraczać 1 kilobajta. Przysłany tekst trafi do agendy, więc przedstawiona forma nie podlega dyskusjom. Ostateczny termin nadsyłania streszczeń proponowanych prezentacji mija 22 maja. Prosimy o kierowanie ich pocztą elektroniczną na adres: streszczenia@linux.org.pl.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: antymon.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →