Od dnia dzisiejszego tłumaczenia dostępne poprzednio na DebianUsers.pl będą znajdować się na stronach PDDP.

Może najprościej będzie jak zacytuję słowa Pawła Tęczy:
Chcialbym przeniesc swoje tlumaczenia, tzn. apt-howto, maint-guide i dselect-beginner z http://www.debianusers.pl/ na Wasze strony. Oczywiscie, jesli czas mi na to pozwoli, to moglbym nadal je uaktualniac. Mysle, ze PDDP jest lepszym dla nich miejscem, a dotychczasowe rozproszenie tlumaczen debianowej dokumentacji utrudnialo ich odnalezienie i korzystanie z nich.
Marzy mi sie, zeby strona, ktora prowadze byla wylacznie miejscem wymiany doswiadczen polskich uzytkownikow Debiana. Z tego powodu chce skupic sie tylko na publikacji artykulow i zlikwidowac dzial „Tlumaczenia”. Gdybys zgodzil sie wziac moje tlumaczenia, to jego likwidacja nastapilaby na poczatku maja br.
Oczywiście PDDP z miłą chęcią przyjęło te tłumaczenia pod swoje skrzydła. Są dostępne tam gdzie nasze poprzednie dzieła.
Korzystając z okazji chciałbym złożyć najserdeczniejsze, choć trochę spóźnione, życzenia urodzinowe serwisowi DebianUsers.pl i wyrazić nadzieję, że będzie mi dane składać te życzenia przez wiele lat 😉
Swoją drogą PDDP jest tylko tydzień młodsze i swoje urodziny obchodziło 1 maja. Mam nadzieję, że oba projekty będą się uzupełniać o wiele dłużej niż Debianowi zajmie zdominowanie całego świata, bo przecież wszyscy wiemy, że to już niedługo 😉
Archiwalny news dodany przez użytkownika: fEnIo.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →