Z przyjemnością zapraszamy na wykład o GTK+ prowadzony w ramach akcji GNU/Politechnika. Odbędzie się on w sobotę, 27. marca o godzinie 17:30 w Auli E Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wstęp jak zwykle bezpłatny, a upominki sponsoruje ahutta.com, przedsiębiorstwo świadczące usługi związane z systemem operacyjnym Mandrake oraz dystrybutor pakietu biurowego OpenOffice.org, firma UX.pl.

Dla niezorientowanych: Wspomniane Aule mieszczą się w budynku Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki przy ulicy Akademickiej 16. Jest to wysoki budynek z napisem Politechnika Śląska.

Tematyka wykładu będzie obejmowała aspekty programowania z wykorzystaniem bibliotek GTK+. Ta interesująca biblioteka pozwala na tworzenie aplikacji działających w różnych systemach operacyjnych, jest więc na pewno interesującą propozycją dla programistów.

Stali czytelnicy serwisu zapewne wiedzą, że to drugie podejście do wykładu. Pierwsze nie wypaliło z powodu pomysłowości jakiegoś ,,geniusza”, który dał radę ukraść rzutnik umieszczony w aulii przy suficie, na wysokości dobrych kilku metrów. Mamy nadzieję, że tym razem spotkanie dojdzie do skutku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: tristan.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →