Już za tydzień, 12 marca, w Ministerstwie Nauki i Informatyzacji zostanie przedstawiony projekt Narodowej Strategii Rozwoju Wolnego Oprogramowania.

Będzie to pierwszy dokument tego typu, jaki powstanie w naszym kraju. Jego treść jest jeszcze dla nas tajemnicą, ale nie oznacza to, że nie będziemy mieli wpływu na jego ostateczny kształt.

Autorzy podkreślają na każdym kroku, że to, co przygotowali, to propozycja, nad którą będą trwały prace przy współudziale całego środowiska.

Mam nadzieję, że wspólnie stworzymy dokument, który zmieni postrzeganie wolnego oprogramowania przez administrację publiczną.

 Szanowni Państwo,  12 marca 2004 roku o godz. 12:00 w siedzibie Ministerstwa Nauki i Informatyzacji odbędzie się prezentacja _propozycji_ Narodowej Strategii Rozwoju Wolnego Oprogramowania.  Jeśli ktoś miałby ochotę uczestniczyć w prezentacji to bardzo serdecznie zapraszam.   Chętnych proszę o zgłaszanie się do mnie na adres adam.dawidziuk@frwo.linux.org.pl - prześlę imienne zaproszenie.  Liczba miejsc jest ograniczona.  Jednocześnie informuję, że tekst propozycji strategii będzie dostępny na stronach WWW ministerstwa, a propozycje poprawek będzie można nadsyłać pocztą elektroniczną. 

Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Oznaczone jako → 
Share →