Otrzymaliśmy informację, że za kilka dni (27 listopada) w Wilczycach odbędzie się spotkanie poświęcone wykorzystaniu Linuksa w edukacji. Choć zaproszenie adresowane jest do przedstawicieli szkół powiatu sandomierskiego, otrzymaliśmy zapewnienie, że wszyscy zainteresowani nauczyciele są mile widziani.

Może warto przekazać tę informację znajomym nauczycielom lub do swojej szkoły?

DYREKTORZY, NAUCZYCIELE
SZKÓŁ POWIATU SANDOMIERSKIEGO

Gimnazjum w Wilczycach pod patronatem firmy Amazis.net – MandrakeSoft Certified Distributor zajmującej się dystrybucją i promocją systemu operacyjnego MandrakeLinux oraz Kuratorium Oświaty w Kielcach Powiatowym Zespołem Wizytatorów w Sandomierzu organizuje w dniu 27.11.03. o godzinie 1100 spotkanie zainteresowanych nauczycieli różnych zajęć edukacyjnych poświęcone wykorzystaniu systemu Linux w edukacji szkolnej.

W czasie spotkania zostaną zaprezentowane możliwości systemu w odniesieniu do:

  • konfiguracji pracowni opartej na systemie MandrakeLinux 9.2 Discovery.
  • Aurox, Linux-EduCD – edukacyjne dystrybucje Linuxa -prezentacja,
  • wykorzystanie MandrakeLinuxa 9.2 ProSuite na serwerze szkoły,
  • wykorzystanie systemu w praktyce szkolnej w odniesieniu do zajęć edukacyjnych.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele instytucji, którzy mają doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux.

W trakcie spotkania zainteresowani nauczyciele mogą zaprezentować swoje spostrzeżenia wynikające z doświadczeń w pracy z systemem operacyjnym Linux.

Konferencja odbędzie się w Gimnazjum w Wilczycach.

Organizatorzy zapewniają możliwość prezentacji własnych materiałów dostarczonych na konferencję na cdromach. Uczestnicy spotkania otrzymają pakiet informacyjny dotyczący możliwości systemu operacyjnego linux.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy ze względów technicznych o potwierdzenie udziału w spotkaniu u organizatora Rafała Spychały do 25.11.2003r.: tel/fax 83377207 lub email rafalspychala@poczta.wp.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →