Musiało się stać – prędzej czy później. Sergiusz Pawłowicz poinformował na RWO-list o wyznaczeniu terminu rozprawy przed NSA. W ten oto sposób Janosikgate (osobiście spotkałem się z takim określeniem) przenosi się do sali sądowej.
Poniżej pełna treść wiadomości.

##########################
Szanowni Państwo,
zapraszam na rozprawę sądową, która odbędzie się 5 grudnia 2003 roku przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie, o godzinie 10:30 w sali A, ul. Jasna Nr 6, w sprawie Sergiusz Pawłowicz przeciw Prezesowi Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, o odmowę udostępnienia informacji publicznej.
Wszystkich bardzo proszę o zapoznanie się ze skargą, którą w moim imieniu przygotował mec. Artur Kmieciak (serdecznie dziękuję za wielką pomoc!):
Proszę również o przeczytanie odpowiedzi na skargę, przesłaną do sądu przez ZUS [cztery strony]:
strona: pierwsza, druga, trzecia, czwarta
Jako że sprawa jest bez precedensu, z wielką radością powitam wszelkie uwagi i komentarze, które mogłyby mi pomóc podczas rozprawy. Gdyby dyskusja toczyła się na liście pocztowej, proszę o kopię każdego wysłanego przez siebie listu przesyłać bezpośrednio do mnie, żebym się się nie pogubił.
Dla mniej zorientowanych w przedmiocie – odnośnik do historii długotrwałego postępowania administracyjnego, które rozpocząłem niemal dwa lata temu:
http://ibiblio.org/ser/SP-versus-RP/zus/
##########################
Archiwalny news dodany przez użytkownika: antymon.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →