Miło mi poinformować, że od dzisiaj na naszym serwerze (http://mozillapl.org/pobierz) dostępna jest najnowsza stabilna wersja Bardzo sympatycznej przeglądarki internetowej MozilliPL Firebird 0.7

W tym wydaniu po raz pierwszy udostępniono znaną już z Mozilli technologię przeglądania witryn z wykorzystaniem paneli Sidebar, którymi teraz mogą być dowolne strony (wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję we właściwościach zakładki). Możliwości konfiguracji programu zostały rozszerzone o nowe kategorie: Pobieranie i Zaawansowane, w których można zmienić ustawienia min. aplikacji pomocniczych, pobierania plików, przeglądania, szyfrowania połączeń, certyfikatów oraz innych funkcji.
Na witrynach oferujących taką możliwość, można szybko zmieniać wygląd stron za pomocą ikony zmiany aktywnego arkusza styli.
MozillaPL Firebird została domyślnie wyposażona w zestaw dodatków wzbogacających fukncjonalność przeglądarki. Więcej o dodatkach oraz inne szczegóły dotyczące tego wydania zostały zgromadzone w artykule http://mozillapl.org/index.php?name=News&file=article&sid=108 na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: Piotr Bartecki – Zespół MozillaPL.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →