Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG) organizuje Pingwinaria 2004, czyli zlot użytkowników i miłośników systemu Linux oraz wolnego i otwartego oprogramowania. Najbliższe Pingwinaria odbędą się w dniach 1-3 kwietnia 2004 w Krynicy. Możliwa jest, w ciągu września, zmiana terminu, jednak nie więcej niż o 1 tydzień. Jest to związane z negocjacjami z hotelem.

Jeśli w trakcie trwania tej imprezy chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie wygłaszając referat lub chcesz zorganizować dyskusję, grę lub jakiekolwiek inne wydarzenie, to prosimy o przesłanie streszczenia proponowanej prezentacji na adres referaty@linux.org.pl Streszczenie takie powinno zostać napisane po polsku lub angielsku, pełnymi zdaniami i prezentować proponowaną tematykę (a nie, na przykład, plan prelekcji). Dobre streszczenie zawiera co najmniej trzy zdania i na ogół nie przekracza około 1 kilobajta.
Streszczenia będą umieszczone w agendzie, w związku z tym prosimy o nadsyłanie ich w formie nadającej się do bezpośredniego umieszczenia na naszych stronach.
Prosimy o wzięcie pod uwagę następujących dat:

  • 15 października 2003 Ostateczny termin przysyłania streszczeń
  • 15 grudnia 2003 Ostateczny termin przysyłania tekstów. Od tego momentu redakcja zaczyna męczyć prelegenta, zbierać recenzje, proponować poprawki, itp.
  • 15 stycznia 2004 Ostateczny termin oddania tekstów do druku.

Wzorem poprzednich edycji Pingwinariów, zostanie wydana książeczka zawierająca drukowane wersje wygłaszanych referatów. W związku z tym od potencjalnych prelegentów oczekujemy napisania tekstu do zamieszczenia w materiałach konferencyjnych.
Więcej na stronie http://pingwinaria.linux.org.pl/anons.html
Archiwalny news dodany przez użytkownika: antymon.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →