Zdecydowałem się opublikować tę notatkę jako prezent dla zwolenników Open Source (kolejny argument, który można wykorzystać tłumacząc innym, że OS „nie ma garba” ). Jest to „namacalny dowód”, że można używać oprogramowania tego typu również w biznesie.
Pełen tekst stworzony przez PR firmy EGIS Polska znajduje się w dalszej częsci informacji.
PS. Proponuję by w komentarzach inni /chętni/ również „przyznali się” do używania w firmach programów zakorzenionych w OpenSource.

EGIS Polska od siedmiu lat aktywnie działa na rzecz poprawy jakości zdrowia ludzi, oferując na polskim rynku leki najwyższej klasy w racjonalnej cenie. Ponad dwadzieścia preparatów EGIS, stosowanych w leczeniu kardiologicznym, ginekologicznym, onkologicznym, psychiatrycznym i neurologicznym, cieszy się pozytywną opinią lekarzy i pacjentów.

Firmę EGIS Polska tworzą ludzie z pasją – dynamiczni, otwarci i profesjonalnie przygotowani do pracy. Dziś nasz zespół liczy blisko 250 osób i stale się powiększa. Pracujemy z zapałem i determinacją, a nasze działania przynoszą wymierne efekty. Jesteśmy w czołówce firm o największej dynamice rozwoju w sektorze farmaceutycznym w Polsce – mówi Adam Frańczak, Dyrektor Generalny EGIS Polska.

Liderzy EGIS Polska z uwagą śledzą możliwości, które mogą przyczynić się do poprawy jakości i efektów pracy, czy zredukować koszty. Firma korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i technologii, także z dziedziny IT, które pozwalają efektywnie realizować plany rozwoju, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Jesienią tego roku zdecydowaliśmy się wprowadzić w firmie oprogramowanie OpenOfficePL – polski pakiet programów biurowych. Korzystając z produktów OpenSource, świadomie wspieramy w ten sposób rozwój polskich rozwiązań informatycznych. Miło mi stwierdzić, że możliwości, które oferuje oprogramowanie OpenOfficePL odpowiadają naszym oczekiwaniom. Wierzę, że z czasem, lista zalet związanych z wykorzystywaniem oprogramowania OpenOfficePL w EGIS Polska będzie się powiększać – mówi Paweł Moszumański Dyrektor ds. Informatyki EGIS Polska.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: PaWell.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →