Witajcie na stronach nowego serwisu internetowego -7thGuard.net, który ma ambicje stać się codziennym miejscem odwiedzanym przez was podczas waszych wędrówek po sieci.
Czym się różnimy od innych serwisów tego typu? Jest kilka podstawowych punktów, w których nie zgadzamy się z konkurencją. Pierwszym z nich jest liczba bajerów na stronach – my stawiamy na prostotę. Nasze www ma się ładować szybko, renderować sprawnie i wyglądać dobrze pod każdą przeglądarką. Oznacza to też, że na naszych stronach nie ma miejsce na ogromne ilości grafiki – chcemy przyciągać zawartością, a nie wyglądem.
Drugą ważną sprawą jest otwartość – każdy, kto wykaże, że potrafi pisać, ma na to ochotę i będzie to robił, ma szansę dostać konto w naszej bazie danych. Dzięki temu będzie mógł dodawać swoje teksty niezależnie od tego, czy główny team ma dostęp do sieci…
Ostatnią – nasze plany na przyszłość. Chcemy promować OpenSource. Będziemy to robić przez współpracę z grupami skupiającymi użytkowników otwartych systemów operacyjnych, wspierać duchowo i merytorycznie imprezy takie jak Linux Academy itp.
Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas i stworzymy coś wielkiego…
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →