Zdecydowałeś się spędzić kilka marcowych dni w towarzystwie grupy miłośników Linuksa? Jeśli tak, a przy okazji już się zdążyłeś (-łaś) zapisać (i zapłacić), dalej nie musisz czytać. Jeśli jednak masz za sobą dopiero wypełnienie pierwszej, krótkiej formki, lub nawet jej nie widziałeś (-łaś) na oczy, warto wiedzieć kilka rzeczy.

Pierwszą, i najważniejszą, jest fakt, że nie znajdujesz się na liście uczestników Pingwinariów. Oficjalnym kandydatem na uczestnika staniesz się dopiero po wypełnieniu pełnego formularza ORAZ zapłaceniu choć części wszystkich opłat. Więcej informacji na temat powodów takiego, a nie innego planu działania, znajdziesz w niedawno uzupełnionym FAQ.

Inną ważną rzeczą, o której warto pamiętać, jest wzrost ceny akredytacji po 30 stycznia. Wzrost o całe 50 złotych, więc chyba warto zapisać się tak szybko, jak to tylko możliwe. Tym bardziej, że liczba miejsc jest ograniczona…

Na stronie http://na.prv.pl/pingw znajduje się Krynica-HOWTO, w którym można przeczytać o sposobach dotarcia na Pingwinaria. Warto sobie wydrukować.

Wszystkich, którzy dotarli do końca tego tekstu, mogę zapewnić, że choć agenda jeszcze nie jest przygotowana (trwają nad nią prace), to jednak zgłoszone wykłady zapowiadają się obiecująco. No i zawsze mamy jeszcze całe wieczory i noce na długie rozmowy przy bezalkoholowym 😉
Archiwalny news dodany przez użytkownika: honey.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →