Michał podesłał nam przed chwilą ciekawą wiadomość, którą zacytuję w całości:
Może już masz tą wiadomość o strategii TPSA na lata 2002-2004? Dowiedziałem się wczoraj z radia, że nasz kochany monopolista zmieni całkowicie swe podejście do klientów. Mianowicie: więcej spraw będzie można załatwić przez telefon, wprowadzą programy lojalnościowe oraz nowe taryfy, rozliczenia czasu połączeń nie będą oparte o impulsy, ale o rzeczywisty czas trwania z dokładnością do sekundy.

Ciekawe, czy dotyczyć będzie to Internetu... Pracownicy biur obsługi klienta będą mieli większe kompetencje, tzn. sami będą mogli rozpatrywać reklamacje, bądź decydować o rozłożeniu spłaty należności na raty. Generalnie rzecz biorąc - sielanka 🙂 Jednak nie dla każdego, gdyż jednocześnie przeprowadzana będzie restrukturyzacja zatrudnienia. Co prawda TPSA twierdzi, że zwalniani pracownicy znajdą zatrudnienie w spółkach wydzielonych ze struktur TPSA.

Chciałem poczytać u źródła o tych rewelacjach, jednak dokument ściągnięty ze strony TPSA ma rozszerzenie .pps i wygląda na to, że jestem lama bo nie wiem co to za format, ani jak go odczytać.

Może ktoś z naszych czytelników ma oprogramowanie do odczytu PPSów i przekonwertuje ten tekst na jakiś zjadliwy format? (Kriss już to zrobił (uwaga! 3.8 megabajta)
Archiwalny news dodany przez użytkownika: MichalS.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →