dBConf logo

Organizatorzy dBConf – ogólnopolskiej konferencji bazodanowej ogłosili dziś, że czekają na propozycje prelekcji i warsztatów. W październiku bieżącego roku czeka nas druga edycja tego spotkania. W ubiegłym roku zebrało ono sporo pozytywnych opinii i jego przyszłość rysuje się optymistycznie.
Spotkanie, które z założenia ma integrować różne społeczności baz danych, zarówno te SQL jak i noSQL, odbędzie się w tym roku w hotelu Orle Gniazdo w Hucisku, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Okolica, słynąca z wapiennych ostańców i średniowiecznych zamczysk, a także wysoki standard hotelu, na pewno korzystnie wpłyną na integracyjny charakter spotkania.
dBConf to rzadka okazja, by podzielić się swoją wiedzą ze społecznością. Aby to zrobić, trzeba zacząć od zalogowania się i zgłoszenia propozycji prelekcji za pomocą formularza na tej stronie. Wystarczy podać ciekawy tytuł, kilka zdań wprowadzenia, notkę o autorze i podłączyć prezentację, przy czym – jeśli ta jeszcze nie istnieje – może to być zarys prezentacji, który zostanie uzupełniony później. Nadesłane propozycje wezmą udział w sondzie agendowej, która rozstrzygnie się na stronie konferencji. Przy okazji, prelekcje zostaną zarejestrowane na video i opublikowane, więc jest to świetna okazja, by ujawnić swoje talenty i zaprezentować się w internecie. Wzorem roku ubiegłego, prelegenci zachowają też prawo do zwrotu całości opłaty za uczestnictwo.
Na tych z was, którzy bez względu na agendę i tak wezmą udział w konferencji, czeka nie lada gratka: od sierpnia ruszy rejestracja po bardzo atrakcyjnej cenie, która potrwa do ogłoszenia oficjalnej agendy.
Dalsze szczegóły na stronie www.dbconf.pl.

Share →