Ruszył właśnie zupełnie nowy serwis internetowy Jesieni Linuksowej, która w tym roku odbędzie się w ostatni weekend września w Ustroniu Jaszowcu. Rozpoczyna się gromadzenie propozycji prelekcji, organizatorzy zachęcają do zgłaszania wystąpień.

Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do zaprezentowania, nie zwlekaj! Wejdź do 30 czerwca na stronę i wypełnij zgłoszenie prelekcji. Warto się zastanowić już teraz, bo autorów prelekcji, które znajdą się w agendzie, obowiązuje do końca rejestracji podstawowa opłata za pobyt. Organizatorzy czynią też starania, by wzorem ubiegłego roku pojawiły się zwroty prelegenckie, ale tu wiele zależy od dobrej woli sponsorów.
W tym roku po raz pierwszy nie trzeba pisać sążnistych referatów do książki jesiennej. Można będzie, o ile autor zechce, przesłać taki tekst i wówczas zostanie on opublikowany elektronicznie w dziale Materiały do pobrania na stronie internetowej. Zamiast referatu, kwalifikacja propozycji nastąpi w oparciu o przekazane prezentacje multimedialne, które trzeba będzie przesłać do 10 lipca na adres komitetu organizacyjnego.
Ósma już Jesień Linuksowa odbędzie się w dniach 24-26 września w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Gwarek w śląskim Ustroniu Jaszowcu. Do 14 lipca włącznie obowiązuje promocyjna wysokość opłat. Osoby, które bez względu na agendę wiedzą, że i tak będą na spotkaniu, mogą zarejestrować się choćby teraz. Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem www.jesien.org.
Archiwalny news dodany przez użytkownika: DarGrze.
Kliknij tutaj by zobaczyć archiwalne komentarze.

Share →